Букмекери високо оцінили шанси України отримати новий транш від МВФ

Владислав Стародубцев
За оцінкою букмекерів, 67% ймовірності, що до завершення 2020-го року Україна отримає черговий транш макрофінансової допомоги від Міжнародного валютного фонду, повідомляє «Рейтинг Букмекерів» з посиланням на лінію букмекерської компанії Parimatch.
Букмекери вискоко оцінили шанси України отримати новий транш від МВФ

Букмекери вискоко оцінили шанси України отримати новий транш від МВФ

Зіграє котирування 1.40 (67%), якщо Україна отримає новий транш від МВФ до кінця цього року. На перебіг подій, за яким цього не станеться, встановлений коефіцієнт 2.80 (33%).

Раніше президент Володимир Зеленський в інтерв’ю Bloomberg заявив, що незабаром прем’є-міністр Денис Шмигаль разом із міністром фінансів Ігорем Уманським полетять до США на перемовини з МВФ щодо продовження співпраці.

Водночас, за словами Шмигаля, Україні залишилося виконати два зобов’язання перед МВФ. Однак, не уточнюється, про які саме умови йдеться.

«Зараз ми маємо досить позитивний діалог з МВФ. Ми домовилися про системне продовження співпраці без зміни будь-яких умов. Ми рухаємося в тому ж контексті, в якому рухалися раніше. З 8 параметрів, які Україна повинна виконати перед МВФ, залишається ще 2», – цитує прем’єра Ukranews. 

Найімовірніше, йдеться про прийняття банківського закону та впровадження ринку землі.

Днями заступниця голови Офісу Президента Юлія Ковалів повідомила, що Україна очікує рішення МВФ щодо виділення коштів впродовж наступних двох тижнів.

«Протягом наступного тижня-двох ми зі свого боку, як Україна, фіналізуємо наші останні домовленості й отримаємо позитивне рішення від борда Міжнародного валютного фонду», – заявила вона.

Національний банк розраховує отримати фінансову допомогу від Міжнародного валютного фонду для подолання наслідків коронавірусної інфекції, а також, аби втримати курс гривні.

Букмекери приймають ставки на ціну гречки на 1 квітня

Спорт на карантині: на що пропонують ставити букмекери?

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Грайте обережно. За ознак залежності зверніться до фахівця.

  • Сетевое издание «Рейтинг Букмекеров» (адрес в сети Интернет - https://bookmaker-ratings.ru) (далее - Издание)
  • Учредитель Издания: Мирзоян Сергей Владимирович
  • Главный редактор Издания: Бодров Андрей Константинович
  • Телефон: +7 495 151 6150
  • E-mail: [email protected]
Свидетельство о регистрации средств массовой информации: Эл ФС77-70265 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзора) 10 июля 2017 г. Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+)
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт