Букмекери вважають, що Україна залишиться на третій сходинці в групі, але потрапить на Євро-2016

Олександр Веселов

Невдовзі завершиться відбір до фінальної частини чемпіонату Європи з футболу. Як відомо, безпосередньо на турнір, що пройде влітку 2016 року у Франції, потрапляють перші дві команди кожної кваліфікаційної групи, а також краща третя команда за підсумками змагань у всіх групах, решта ж вісім «третіх місць» розіграють між собою у плей-оф чотири останні путівки до фінальної частини турніру.

На чемпіонаті Європи Україна виступала лише раз, коли була господарем турніру

На чемпіонаті Європи Україна виступала лише раз, коли була господарем турніру

Як відомо, збірна України виступає у відбірковій групі С та наразі посідає третій рядок, але саме наша команда в даний момент є кращою «третьою» у всіх групах, випереджаючи на одне очко Угорщину (група F), та на два – Хорватію (Н) і Албанію (I), тож тренерський штаб Михайла Фоменка напевно враховує всі можливі варіанти завоювання омріяної путівки до Франції.

Щодо котирувань у букмекерських конторах, можна розглянути наступні варіанти. Згідно коефіцієнтів Unibet, шанси збірної України посісти одне із перших двох місць в групі (підкреслюємо: саме місце в групі, а не путівку до фінальної частини будь-яким способом) становлять 14% (6.00). В той час як шанси Словаччини на той самий результат оцінено котируванням 1.04 (86%). Потрапляння Іспанії в першу «двійку», із зрозумілих причин, навіть не розглядається.

Також можна поставити на переможця нашої групи. Згідно коефіцієнтів букмекерської контори William Hill, очевидний фаворит тут Іспанія, за перше місце якої дають 1.01 (99%). Далі, звісно, йде Словаччина з коефіцієнтом 17.00 (6%). А ось за сенсаційний тріумф збірної України у групі пропонують відповідний коефіцієнт – 201.00.

До речі, якщо говорити про шанси на потрапляння до фінальної частини Євро-2016, то аналітики «вірять» в шанси нашої збірної. Згідно котирувань букмекерської контори Unibet, ймовірність цієї події становить 83% (1.20).

Також нагадаємо, що букмекери «позитивно» дивляться на шанси підопічних Фоменка здобути перемогу у найближчому відбірковому матчі проти Македонії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?