Букмекери вважають, що у Еллардайса найбільші шанси стати новим тренером «Сандерленда»

Олександр Веселов

Відомий англійський фахівець, знаний майстер по виживанню у вищому дивізіоні, зовсім скоро може повернутися до роботи. Як відомо, Сем Еллардайс після закінчення контракту з лондонським «Вест Гемом», перебуває у творчій відпустці.

Еллардайс став фаворитом букмекерів на призначення в «Сандерленд»

Еллардайс став фаворитом букмекерів на призначення в «Сандерленд»

«Сандерленд» погано розпочав новий сезон, швидко погрузившись на дно турнірної таблиці АПЛ – 2 очки, останнє місце після шести зіграних турів. Тому менеджер колективу Дік Адвокат, що з’явився в команді ближче до кінця минулого сезону, вже зараз є одним з головних кандидатів на звільнення серед всіх наставників клубів англійської Прем’єр-ліги.

У той же час, головним претендентом на його місце, на думку аналітиків, є Сем Еллардайс. Цікаво, відповідно до коефіцієнтів букмекерської контори Bwin, що шанси на звільнення Адвоката та призначення Еллардайса на «Стадіон Світла» мають однакову ймовірність – 33% (коефіцієнт – 3.00).

Нагадаємо, що під час кар’єри футболіста, «Великий Сем» нетривалий час захищав кольори «Сандерленда» (сезон 1980/1981), а вже в якості менеджера працював у «Ньюкаслі» (2007/2008) – клубі, який є самим непримиренним суперником «Чорних котів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?