Букмекери вважають, що «Сандерленд» придбає найбільше число гравців в зимове трансферне вікно

Рейтинг Букмекерів

Декілька годин залишилося до відкриття зимового трансферного вікна у Великобританії. Але на даний час букмекери продовжують приймати ставки на команду, яка проявить найбільшу активність на трансферному ринку. Аналітики William Hill припускають, що найбільше число футболістів у січні поповнять лави «Сандерленда».

На місце Діка Адвоката прийшов Сем Еллардайс, який знаменитий вмінням працювати на трансферному ринку

Поставити на «Сандерленд» можна з коефіцієнтом 4,50. Зазначимо, що «Чорні коти» на даний час займають 19-те місце в таблиці і відстають від «Свонсі», який знаходиться на рятівній 17-й позиції, на 7 очок. У клубі вже відбулася тренерська перестановка. На місце Діка Адвоката прийшов Сем Еллардайс, який знаменитий вмінням працювати на трансферному ринку. Варто додати, що букмекери враховують не тільки трансфери футболістів, а й орендні угоди.

Також високі шанси перемогти в даному змаганні у «Ньюкасла» і «Астон Вілли». На ці команди можна зробити ставку з коефіцієнтом 6,00. Ці клуби також знаходяться в зоні вильоту. А бірмінгемці йдуть останніми, набравши лише 8 очок у 19-ти турах.

На думку букмекерів, найменші шанси стати командою, яка купляє найбільше в лізі під час трансферного вікна у «Манчестер Сіті». Зробити ставку на нього можна з коефіцієнтом 51,0. Від «Лестера», який ділить лідерство з «Арсеналом» також не чекають особливої ​​активності, виставляючи на нього коефіцієнт 34,0.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?