Букмекери: вперше в історії Генсеком ООН може стати жінка

Рейтинг Букмекерів

2016-й рік стане останнім для чинного Генерального секретаря ООН Пан Гі Муна на чолі однієї з найвпливовіших світових організацій. Букмекери вже приймають ставки на його наступника, відзначаючи хороші шанси на перемогу Хелен Кларк, директора Програми розвитку ООН.

У Кларк відмінні шанси на перемогу

У Кларк відмінні шанси на перемогу

Відповідно до котирувань букмекерської компанії William Hill, колишній прем’єр-міністр Нової Зеландії, а нині директор Програми розвитку ООН Хелен Кларк має відмінні шанси стати першою жінкою, яка очолила ООН, інформує TVNZ. Вона лідирує в списку кандидатів з коефіцієнтом 3.5. Таким чином, шанси Хелен Кларк оцінюються в 29%.

Серед її найближчих переслідувачів – екс-міністр закордонних справ Сербії і екс-голова Генеральної Асамблеї ООН Вук Єремич (5.0) і генеральний директор ЮНЕСКО Ірина Бокова (5.5).

У числі претендентів на пост Генерального секретаря ООН також числяться Ангела Меркель (9.0), Барак Обама (26.0), Девід Камерон (34.0) і Дональд Трамп (51.0). Однак шанси останніх вкрай низькі через негласне правило, за яким представники постійних членів Ради безпеки ООН (Росія, США, Великобританія, Франція і Китай) не можуть очолювати цю організацію.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?