Букмекери: відсторонення Платіні зробило Аль-Хусейна явним фаворитом виборів президента ФІФА

Рейтинг Букмекерів

Принц Йорданії Алі бін аль-Хусейн став очевидним фаворитом у боротьбі за пост президента ФІФА після того, як Комітет з етики ФІФА відсторонив Мішеля Платіні і Йозефа Блаттера від будь-якої участі у футбольному житті на 90 днів.

Алі бін аль-Хусейн поки не коментував відсторонення Платіні

Алі бін аль-Хусейн поки не коментував відсторонення Платіні

Коефіцієнт на те, що наступним президентом Міжнародної федерації футболу стане Алі бін аль-Хусейн, в букмекерській конторі Sky Bet дорівнює 1.62. За те, що на цей пост буде обраний Мішель Платіні, дають 7.00.

Ірландська букмекерська контора Paddy Power, у свою чергу, трохи більше довіряє Платіні, ніж англійські колеги. Коефіцієнт того, що француз буде обраний на пост президента ФІФА, у Paddy дорівнює 3.00. А на перемогу йорданського принца можна поставити за 1.57.

«Комітет з етики ФІФА свідомо допустив витік інформації, щоб нашкодити моїй репутації. За минулі кілька тижнів я неодноразово висловлював бажання співпрацювати зі слідством у повній відповідності з процесуальними нормами. ФІФА, у свою чергу, грубо їх зневажила », – заявив у зв’язку з цим Мішель Платіні.

Як повідомляють засоби масової інформації, Платіні відсторонили від футболу через те, що ФІФА і УЄФА не змогли належним чином пояснити, з якої причини Мішелю Платіні в 2011 році ФІФА перевела на рахунок 2 мільйона швейцарських франків.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?