Букмекери відкрили прийом ставок на кращий фільм премії «Оскар-2017»

Рейтинг Букмекерів

89-ма церемонія престижної кінопремії «Оскар-2017» відбудеться 26-го лютого 2017-го року в Лос-Анджелесі. 24-го січня будуть оголошені претенденти на перемогу в номінаціях, однак букмекерська контора William Hill вже приймає ставки на те, який фільм буде визнаний кращим.

Головним претендентом на звання кращого фільму вважається «Ла Ла Ленд»

Головним претендентом на звання кращого фільму вважається «Ла Ла Ленд»

Відповідно до котирувань БК William Hill, головним претендентом на звання кращого фільму є музична драма «Ла Ла Ленд» Дем’єна Шазелла, головні ролі в якій виконали Емма Стоун і Раян Гослінг. Поставити на те, що саме цей фільм переможе в номінації, можна за 2.75.

Другий по шансах – фільм «Манчестер біля моря», знятий Кеннетом Лонерганом. Імовірність того, що ця картина буде визнана найкращою, оцінюється коефіцієнтом 5.0.

Слідом розташувалися «Довга прогулянка Біллі Лінна в перерві футбольного матчу» (7.0) режисера Енга Лі, «Народження нації» Нейта Паркера (7.0) і «Лавінг» Джеффа Ніколса (9.0).

Шанси фільму «Лев» Гарта Девіса за участю Руні Мара і Ніколь Кідман виграти премію рівні 11.0. Поставити на те, що найкращою кінострічкою буде визнаний фільм Майка Міллса «Жінки XX століття», можна за 13.0.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?