Букмекери відкрили прийом ставок на бій Мейвезер – МакГрегор

Рейтинг Букмекерів

Великі гроші правлять світом. Бій за правилами боксу між Флойдом Мейвезером і бійцем MMA Конором МакГрегором набуває все реальніших обрисів. Авторитетні європейські букмекерські компанії одна за одною відкривають прийом ставок на майбутній супердвобій.

Дуель цих двох хлопців може стати подією року в бійцівському світі

Дуель цих двох хлопців може стати подією року в бійцівському світі

Понад тиждень тому американський букмекер з Лас-Вегаса Bovada першим відкрив прийом ставок на бій Мейвезера і МакГрегора. Але тоді не було відомо нічого про те, наскільки цей поєдинок реальний – крім того, що потенційно він є доволі «жирним шматком» як для телебачення (в контексті продажу реклами і платних трансляцій), так і для самих спортсменів.

Декілька днів тому Мейвезер публічно заявив, що готовий битися з ірландським скандалістом за правилами боксу. Більш того, за інформацією інтернет-таблоїду TMZ, представники американця нібито вже зв’язалися з менеджментом МакГрегора і запропонували ірландцеві за згоду на поєдинок фіксований гонорар в розмірі $50 млн.

І ось декілька годин тому вже сам Мейвезер дав шанувальникам, медіа і букмекерам нову поживу. За словами легендарного боксера, сказаними ним ресурсу ESNews, бій з найзнаменитішим наразі представником світу MMA відбудеться в кінці 2016-го року в Лас-Вегасі.

Європейські букмекерські компанії тут же відкрили прийом ставок на результат цього шоу. Судячи по котируванням, шанси МакГрегора виграти бій за правилами боксу є міфічними. Коефіцієнт на перемогу Мейвезера варіюється від 1.03 (у букмекера Sky Bet) до 1.07 (Paddy Power). Поставити на перемогу ірландця можна за 7.5 (Paddy Power) або 11.0 (Sky Bet). Імовірність нічийного результату протистояння оцінюється від 26.0 (Paddy Power) до 41.0 (Sky Bet).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?