Букмекери: Усик – фаворит у бою проти Гассієва

Тарас Гончар

У ніч з 21 на 22 липня відбудеться бій у рамках фіналу Всесвітньої суперсерії бокса (WBSS) між українцем Олександром Усиком і росіянином Муратом Гассієвим. На думку букмекерів, чемпіон світу за версіями WBC і WBO – незначний фаворит протистояння.

usic

Букмекер: Усик – фаворит у бою проти Гассієва

Згідно з оцінкою букмекерської компанії Parimatch, Олександр Усик має більше шансів на перемогу у фіналі Всесвітньої суперсерії бокса (WBSS) в бою проти Мурата Гассієва. Поставити на українця можна за 1.85 (51%), а на росіянина – за 1.95 (49%).

На думку аналітиків БК, існує велика ймовірність, що бій не завершиться впродовж 12 відведених раундів, а долю протистояння визначать судді. За тотал раундів більше 11,5 пропонують 1.65 (58%), за «менше» – 2.25 (42%).

Цікаво, що Олександр Усик має більше шансів виграти за очками (2.25 проти 5.5 у росіянина), а Мурат Гассієв – достроково (2.75 проти 7.5 в українця).

Поєдинок відбудеться 21 липня в московському спорткомплексі «Олімпійський». Початок вечору боксу – о 18:00 за Києвом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?