Букмекери: Україна – третя серед фаворитів Євробачення-2016

Олександр Веселов

Як відомо, у середу, 4-го квітня, українська співачка Джамала відправилась до шведського Стокгольму, де представлятиме нашу країну на щорічному пісенному конкурсі Євробачення. Букмекери вважають, що представниця України має непогані шанси на перемогу.

Шанси Джамали виграти Євробачення-2016 помітно зросли

Шанси Джамали виграти Євробачення-2016 помітно зросли

Згідно з коефіцієнтами букмекерської контори William Hill, шанси Джамали тріумфувати у столиці Швеції складають 13% (7.50). Лише дві країни обійшли Україну в шансах на загальну перемогу: це Росія (Сергій Лазарєв) – 2.87 (35%), та Франція (Амір Хаддад) – 3.50 (29%).

Окрім того, Україна вважається головним фаворитом другого півфіналу Євробачення-2016, саме тут розпочне свою боротьбу за перемогу в конкурсі Джамала. За тріумф нашої країни у другому півфіналі пропонують коефіцієнт 2.20 (45%). Головним конкурентом українки на цьому етапі конкурсу вважається представниця (Дамі Їм) далекої Австралії – 3.25 (31%).

Варто відзначити, що аналітики майже не сумніваються в тому, що Україна точно візьме участь у фіналі пісенного змагання – 1.03 (97%).

Нагадаємо, що Євробачення-2016 відкриється першим півфіналом 10-го травня. Другий півфінал (18 учасників, Джамала виступатиме 14-ою, далі пройдуть десять країн) відбудеться через два дні – 12-го травня. Фінал конкурсу запланований на 14-е травня.

Також зазначимо, що букмекери суттєво зменшили коефіцієнт на перемогу України, якщо поглянути на котирування двомісячної давнини.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?