Букмекери: Україна стала фаворитом групи в кваліфікації на Євро-2020

Тарас Гончар

Після п’яти турів кваліфікації на чемпіонат Європи – 2020 збірна України займає перше місце в групі «В». За оцінкою букмекерів, команда Шевченка – фаворит свого квінтету.

збірна україни

Букмекери: Україна стала фаворитом групи в кваліфікації на Євро-2020

Згідно з оцінкою букмекерської компанії Favbet, збірна України стала фаворитом своєї групи в кваліфікації на Євро-2020. Зробити ставку, що команда Шевченка збереже першу сходину, можна за 1,85 (орієнтовна ймовірність – 54%).

Головним конкурентом українців буде збірна Португалії. Коефіцієнтом 1,95 (51%) оцінені шанси Роналду та компанії виграти кваліфікаційний дивізіон.

Третьою за передумовами зайняти чільне місце в квінтеті, на думку аналітиків, залишається Сербія. Поставити на успіх сербів пропонують за 28,0 (4%).

Литва та Люксембург вже втратили навіть математичні шанси, тому на вікторію в групі цими збірними букмекери навіть не приймають ставки.

Нагадаємо, що передодні кваліфікаційного турніру до чемпіонату Європи – 2020 українська команда вважалася лише третьою силою в квінтеті.

Після п’яти турів відбору Україна обіймає перший рядок з 13-ма очками, Португалії йде другою, маючи в своєму активі 8 пунктів і матч в запасі, Сербія здобула 7 балів і розташовуються на третій позиції, замикають групу Люксембург (4) і Литва (1).

Цьогоріч збірна України зіграє ще три матчі в рамках кваліфікації на Євро-2020: 11 жовтня проти Литви, 14 числа проти Португалії (обидві зустрічі вдома), а 17 листопада в гостях з Сербією.

Інтерв’ю. Сергій Нагорняк: «Лише Україна може собі завадити вийти на Євро-2020»

Букмекер: Ісмаїлі отримає українське громадянство?

Букмекери: Ракицький зіграє за збірну України в 2019 році?

Букмекер: новачок «Динамо» Соль отримає українське громадянство до 2022 року?

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт