Букмекери: учасниця «Євробачення» від України з піснею про депортацію кримських татар сьома за шансами

Рейтинг Букмекерів

Українська співачка кримськотатарського походження Джамала виступить на «Євробаченні 2016» в Стокгольмі з піснею «1944» про депортацію кримських татар під час Великої Вітчизняної війни. Букмекери високо оцінюють шанси співачки на перемогу.

Букмекери оцінюють шанси Джамали з коефіцієнтом 15

Букмекери оцінюють шанси Джамали з коефіцієнтом 15

William Hill і «Парі-Матч» оцінюють ймовірність перемоги Джамали в конкурсі з коефіцієнтом 15. На біржі ставок Betfair Джамала котирується сьомою за шансами з коефіцієнтом 16.

Наймовірнішими переможцями «Євробачення» букмекери називають Польщу, Росію, Швецію, Норвегію, Німеччину і Латвію. На біржі ставок Betfair представник Росії Сергій Лазарєв котирується першим за шансами з коефіцієнтом 3. Але букмекери віддають перевагу Польщі.

Про те, що 32-річна співачка Сусанна Джамаладінова (Джамала) виграла фінал національного відбіркового туру «Євробачення» в Україні, стало відомо 22-го лютого.

Пісенний конкурс «Євробачення 2016» пройде в Стокгольмі. У ньому візьмуть участь представники 43 країн світу. Наразі лише 17 держав визначилися з виконавцями, які будуть представляти їх. Півфінали конкурсу призначені на 10-те і 12-те травня. Фінал відбудеться 14-го травня.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?