Букмекери: у Путіна мінімальні шанси стати наступною «Людиною року» за версією Time

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія William Hill відкрила прийом ставок на наступну «Людину року», яка буде винесена на обкладинку останнього грудневого номера авторитетного американського щотижневого журналу Time в наступному році. В актуальному списку з 23-х кандидатів на отримання звання лідирує екс-Державний секретар США і кандидат на пост глави цієї країни Гілларі Клінтон. Найменші шанси – у Володимира Путіна.

Ставки на Путіна приймаються з коефіцієнтом 67,0

Ставки на Путіна приймаються з коефіцієнтом 67,0

У трійці лідерів на перемогу, відповідно до коефіцієнтів William Hill, розташувалися два кандидати в президенти США Гіларрі Клінтон (7,0) і Дональд Трамп (9,0), а також (поки ще) глава FIFA Йозеф Блаттер (9,0).

У списку претендентів на отримання нагороди присутній ще один кандидат у президенти США Джеб Буш (34,0), а також чинний президент країни Барак Обама (26,0), що зайняв у минулому році 11-те місце.

На думку букмекера, деякі шанси на звання людини року за версією Time має і Володимир Путін. Ймовірність перемоги президента Росії оцінюється в 67,0. Зазначимо, що Путін вже був визнаний «Персоною року» за версією Time в 2007-му році.

Серед кандидатів також фігурує відома організація хакерів Anonymous (13,0), продукти Apple IPhone (11,0) і iWatch (21,0), Біл Гейтс (21,0), Ілон Маск (13,0) та інші.

Журнал Time визначає власну «Людину року» в останньому грудневому номері. Відповідає за визнання тієї чи іншої персони і винесення її на обкладинку виключно головний редактор видання. Варто додати, що в номері Time, який вийде в світ 21-го грудня, на обкладинці увічнена канцлер Німеччини Ангела Меркель – персона 2015-го року за версією журналу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?