Букмекери: у картини про українську «Революцію гідності» мало шансів на «Оскар»

Олександр Веселов

У числі цьогорічних номінантів на «Оскар» присутній документальний фільм «Зима у вогні» про революційні події в Україні, що розпочались наприкінці 2013-го року. Стрічка вийшла у світовий прокат 3-го вересня 2015-го року.

Шанси стрічки «Зима у вогні» отримати «Оскар» складають 7%

Шанси стрічки «Зима у вогні» отримати «Оскар» складають 7%

Режисером документального фільму про насильницький розгін мирної демонстрації людей, які виступили проти режиму тодішнього президента країни Віктора Януковича, став 43-річний Євген Афінеєвський. У картині демонструються інтерв’ю з протестуючими і записи з місця подій, що призвели до повалення Януковича і зміни політичного курсу України.

Картина претендує на «Оскар» у номінації «Кращий документальний фільм», але, враховуючи котирування букмекера Paddy Power, є аутсайдером з коефіцієнтом 15.00 (ймовірність – 7%) на перемогу. Фаворитом перегонів за «статуетку» є стрічка «Емі» (1.20 – 83%), документальний фільм про знамениту співачку Емі Вайнхаус, що пішла з життя в 2011-му році у віці 27-ми років.

Також у списку претендентів: фільм про геноцид в Індонезії в 1965-1966 років «Погляд тиші» (6.00 – 17%), вестерн «Земля картелів» (7.00 – 14%), а також картина «Що трапилося, міс Симон?» (9.00 – 11%).

Раніше «Рейтинг Букмекерів» повідомляв, що букмекери майже не сумніваються у перемозі Леонардо Ді Капріо в номінації «Кращий актор» під час найближчої церемонії вручення нагород «Оскар», котра пройде 28-го лютого в Голлівуді.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?