Букмекери: у Франції більше шансів пройти Бельгію в півфіналі ЧС-2018

Тарас Гончар

Збірні Франції та Бельгії обіграли своїх суперників в чвертьфіналі чемпіонату світу з футболу – 2018 і тепер зійдуться в 1/2 фіналу турніру. Матч відбудеться 10 липня в Санкт-Петербурзі. Згідно з оцінкою букмекерів, у підопічних Дідьє Дешама більше шансів виграти майбутнє протистояння і вийти в фінал.

Frantsiya-Bel-giya

Букмекери: у Франції більше шансів пройти Бельгію в 1/2 фіналу ЧС-2018

БК Parimatch оцінює ймовірність виходу французької збірної у фінал коефіцієнтом 1,76 (шанси – 54%). Поставити на те, що далі проб’ються підопічні Роберто Мартінеса, можна за 2,07 (46%).

Шанси французів перемогти в основний час оцінюються коефіцієнтом 2,48 (38%). На успіх бельгійської команди можна зробити ставку за 3,05 (31%). На нічийний результат дається коефіцієнт 3,1 (31%).

Підопічні Дідьє Дешама в 1/4 фіналу турніру впевнено обіграли Уругвай з рахунком 2:0. Бельгійці, в свою чергу, вибили головних фаворитів турніру, бразильців, вигравши зустріч з рахунком 2:1.

Згідно з оцінкою букмекера, збірна Франції – тепер головний фаворит ЧС-2018. Поставити на її перемогу можна з коефіцієнтом 3,0 (33%). Імовірність перемоги Бельгії оцінюється коефіцієнтом 3,5 (30%), Англії – 5,0 (20%),

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?