Букмекери: Том Гарді – фаворит на роль Джеймса Бонда

Рейтинг Букмекерів

Поки Деніел Крейг не може визначитися зі своїм майбутнім і, за чутками, готується підписати довгостроковий контракт на участь в новому американському серіалі «Чистота», букмекери активно сватають Тома Гарді як нового Джеймса Бонда в майбутніх фільмах про пригоди легендарного агента 007.

Харді не проти спробувати себе в ролі легендарного спецагента

Гарді не проти спробувати себе в ролі легендарного спецагента

Після того, як в ЗМІ з’явилася неофіційна інформація про участь Деніела Крейга в серіалі Скотта Рудіна «Чистота», створеного за мотивами однойменної книги Джонатана Франзена, букмекери стали активно знижувати коефіцієнти на Тома Харді як наступного виконавця ролі Джеймса Бонда. Сьогодні на 38-річного британця у букмекера William Hill можна поставити за 2.2.

Найближчим конкурентом Гарді є Деміен Льюїс ( «Незакінчене життя», «Ромео і Джульєтта»). Поставити на 45-річного актора можна за 6.0. З такою ж ймовірністю на роль Джеймса Бонда претендує зірка серіалу «Лютер» Ідріс Ельба.

У п’ятірку найімовірніших претендентів також входять Ейдан Тернер (6.5, відомий за ролями в «Агенти Щ.И.Т.», «Морська поліція: Лос-Анджелес») і Генрі Кавілл (7.0, в портфоліо ролі в «Агенти А.Н.К.Л.», «Зоряний пил»).

З області фантастики виглядають ставки на вибір у ролі майбутнього Бонда актора Вілла Сміта (101.0) і колишньої зірки світового футболу Девіда Бекхема (201.0). Серед кандидатів помічений і епатажний британський екс-футболіст, а нині експерт букмекера William Hill Роббі Севідж. Поставити на автора численних прогнозів (в тому числі і ексклюзиву для «Рейтингу Букмекерів») можна за 251.0.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?