Букмекери: теракти в Брюсселі підштовхнуть британців голосувати за вихід з ЄС

Рейтинг Букмекерів

Світ потрясли терористичні атаки в бельгійській столиці минулого вівторка, в результаті яких загинуло, принаймні, 34 людини. Крім людських жертв не вдалося уникнути і панічних настроїв на політичній арені Європи. Згідно букмекерських котирувань, ймовірність «брексіта» – виходу Великобританії зі складу ЄС – істотно зросла.

Атаки в Брюсселі вплинуть на вибір британців

Атаки в Брюсселі вплинуть на вибір британців

У вівторок терористи здійснили відразу декілька підривів в міжнародному аеропорту і метро Брюсселя. В атмосфері масової паніки обрушилися акції європейських компаній та індекси національних економік.

Букмекерська компанія Paddy Power Betfair знизила коефіцієнт за ставкою на перемогу прихильників «брексіта» з 3.0 до 2.75. Тому, сьогодні ймовірність подібного результату народного голосування оцінюється в 36% проти 33% у понеділок. Букмекери Bet365 і Sky Bet пропонують поставити на «брексіт» за 2.5, оцінюючи ймовірність перемоги прихильників незалежності Великобританії від Європейського союзу в 40%, повідомляє Reuters.

«Те, що ми спостерігали в Брюсселі, може розгойдати думку людей на користь голосування за вихід Великобританії зі складу ЄС. Саме з цієї причини букмекери відреагували на теракт і змінили коефіцієнти», – повідомив Кріс Хоукс, трейдер лондонської компанії ETX Capital.

Прихильники «брексіта» переконані в тому, що однією з причин терактів в столиці Бельгії стали відкриті кордони з країнами Європейського союзу. «Обиватель не дуже обізнаний в плюсах і мінусах виходу країни з ЄС, тому минулі події можуть суттєво вплинути на його точку зору», – додав Хоукс.

Раніше на котирування по британському референдуму значно вплинула заява мера Лондона Бориса Джонсона, який публічно підтримав «брексіт».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?