Букмекери спростували заяву Хрюнова про договірний характер бою Кличко

Рейтинг Букмекерів

Представники букмекерських компаній не змогли знайти підтвердження словами промоутера Володимира Хрюнова, який заявив, що боксерський бій Володимира Кличка і Тайсона Ф’юрі міг носити договірний характер.

Інформація про договірний характер бою Кличко-Ф'юрі не знайшла підтвердження

Інформація про договірний характер бою Кличко-Ф’юрі не знайшла підтвердження

За словами Хрюнова, його англійський партнер повідомив, що на поразку Володимира Кличка було поставлено 3 млн фунтів стерлінгів. У наступній заяві промоутера сума збільшилася до 4-х млн. На підставі цієї інформації Хрюнов зробив висновок, що Кличко-молодший міг бути у змові з букмекерами і поставити на свою поразку.

У коментарі «Рейтингу Букмекерів» Володимир Хрюнов не став розкривати назв букмекерських компанії, які, за його інформацією, брали великі ставки на перемогу Ф’юрі.

«Букмекерські джерела я вам відкрити не можу. Цю інформацію я отримав від свого англійського партнера. Великих потоків на перемогу Кличка не було. Але були окремі серйозні ставки, які були зроблені в останні моменти. На загальну суму в 4 млн фунтів стерлінгів. Ось у чому справа.

Я б хотів просто вам поставити питання. Як Кличко може завдати 60 ударів за 12-раундовий бій? Коли в інших поєдинках він завдає по 700-800 ударів. З Повєткіним Кличко тільки за раунд завдавав по 50 ударів. У Кличка команда високих професіоналів. Там помилок бути не може. Але якщо ми сядемо розбирати бій як експерти, то побачимо, що по ходу поєдинку Володимир віддавав кожну позицію. І це підтвердження моїх слів.

Стосовно можливого реваншу, то якщо він відбудеться, я думаю, що там ми побачимо зовсім іншого Кличко», – розповів Хрюнов.

Також ми зв’язалися з представниками букмекерських контор з метою прояснити, чи були зафіксовані аномальні потоки ставок на поразку Кличка.

Максим Афанасьєв, заступник генерального директора по трейдингу БК «Ліга Ставок», зазначив, що ніяких підозрілих ставок на цей бій в їх компанії не було, а також засумнівався в правдивості слів Хрюнова.

«Моя думка, вся ця історія з нібито договірним боєм Кличко-Ф’юрі – це якась качка. Ймовірно, хтось хоче якісь бали набрати або отримати вигоду з цього скандалу. Якщо говорити конкретно про БК «Ліга Ставок», то 90% ставок було зроблено на перемогу Кличка. І дуже незначна кількість була поставлена проти нього. Так що тут навіть приводу немає хоча б за щось зачепитися.

Другий момент. Ми вийшли з лінією на цей матч ще влітку. Тоді коефіцієнт на перемогу Кличка був 1,2, а на Ф’юрі близько 4,00. Але до початку бою Кличко вже йшов за 1,1, а Ф’юрі – за 6,00. Тобто коефіцієнт на Кличка падав. Це говорить про те, що активно ставили саме на перемогу українського боксера.

У сучасному світі давно немає таких букмекерів, які виставляють принципово відмінні від інших коефіцієнти. Є поняття світової лінії, тому падіння коефіцієнтів відбувається синхронно. І у всьому світі лінія рухалася в бік перемоги Кличка. Тобто на нього ставили не тільки у нас, а скрізь. 4 млн фунтів стерлінгів, про які говорить Хрюнов, це великі гроші. Навіть якщо мова йде про сукупний обсяг ставок, така сума не могла не вплинути на лінію. Коефіцієнт обов’язково б відреагував. На Кличко підріс, на Ф’юрі – знизився. І вже точно не продовжував би падати у бік Кличка.

Буквально вчора я спілкувався на цю тему з представником дуже відомої міжнародної організації, яка займається виявленням договірних матчів, відстежує активність гравців в букмекерських конторах, отримує інформацію від букмекерів усього світу. На жаль, не можу назвати організацію, тому як розмова була неофіційною. Так ось. У цій організації були дуже здивовані розмовами про нібито договірний характер бою Ф’юрі-Кличко. Нічого підозрілого вони не помітили. Взагалі нічого. І сказали, що ця тема мусується тільки в Росії.

Так що, моя думка, вся ця історія – нонсенс, не має під собою ніяких підстав. І я сильно здивований, скільки видань підхопило цю тему», – розповів представник БК «Ліга Ставок».

Операційний директор букмекерської компанії Favbet Сергій Єфименко також повідомив, що в цьому бою більшість ставило на перемогу Кличка, а не на його поразку: «У Favbet підозрілої активності в ставках на бій Кличко-Ф’юрі помічено не було. Люди активно ставили на перемогу Кличка: хто з патріотизму, хто за звичкою грати очевидного фаворита, на якому раз у раз гравці вже декілька років піднімали хороші гроші. В результаті і в лайві, і в прематчі компанія заробила на даній сенсації, без будь-яких явних підозрілих ставок».

Прес-служби БК «Парі-Матч» і Winline також підтвердили, що в їхніх компаніях на Ф’юрі ставили мало, а загальні суми цих ставок були незначні.

Бій Володимира Кличка і Тайсона Ф’юрі відбувся в ніч на 29-те листопада за київським часом. Ірландець Ф’юрі несподівано здобув перемогу над українцем, який не знав поразок 11 років. На перемогу Ф’юрі в букмекерській конторі William Hill до початку матчу можна було поставити за 4,50, на перемогу Кличка – за 1,15. Після бою Тайсон Ф’юрі зізнався, що зробив ставку в 200 тис. фунтів на самого себе перед поєдинком.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?