Букмекери: скачки Челтнема 2016 – найзбитковіші в історії

Рейтинг Букмекерів

Представники букмекерських контор назвали Челтнемський фестиваль, що пройшов у Великобританії минулого тижня, найгіршим для букмекерів в його історії, оскільки вони понесли значні збитки.

Букмекери програли гравцям пристойні гроші на Челтнемском фестивалі

Букмекери програли гравцям пристойні гроші на Челтнемском фестивалі

Букмекери, що приймають ставки на скачки в рамках Челтнемського фестивалю, заплатять більше £60 млн ($86,6 млн) гравцям, які поставили на фаворитів, і не прогадали з вибором, інформує SBC News.

Вирішальною подією стала перемога коня Don Cossack в Золотому Кубку 18-го березня. Після цього букмекери, які зазнали великих збитків в перші дні фестивалю, остаточно визнали, що це був не їх тиждень.

«Ми поступалися 0:3 вже напередодні фінального дня, і при тому, що скачки Gold Cup – найактивніший день тижня для гравців на ставках, ми знали, що або хоч трохи відшкодуємо збитки, або покинемо Челтнемський фестиваль як найгірший для нас коли-небудь по фінансовим втратам», – поскаржився представник Coral Девід Стівенс в розмові з виданням Racing Post.

За словами представника Ladbrokes Девіда Вільямса, це був найдорожчий тиждень з усіх, що коли-небудь відбувався на фестивалі.

«Впродовж чотирьох днів ми програли професійним гравцям з рахунком 4:0. Найгірший Челтнем в історії», – не відстає від колег прес-секретар Bet365 Стів Фріт.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?