Букмекери: Сільвестер Сталлоне – фаворит у боротьбі за «Оскар» за роль другого плану

Рейтинг Букмекерів

Одна з головних інтриг церемонії нагородження премією «Оскар» в 2016-му році полягає в тому, хто стане володарем статуетки за кращу чоловічу роль другого плану. Відповідно до котирувань букмекерів, реальні шанси на перемогу є у легендарного героя бойовиків Сільвестера Сталлоне.

Сільвестер Сталлоне трохи випереджає Марка Райленса

Сільвестер Сталлоне трохи випереджає Марка Райленса

З коефіцієнтом 1,73 фаворитом в лінії букмекера William Hill є Сільвестер Сталлоне за роль у продовженні історії про Роккі Бальбоа «Крід: Спадщина Роккі». Фільм Райана Куглера розповідає про сина Аполло Кріда – одного з перших суперників Бальбоа (Сільвестер Сталлоне). Крід-молодший виявляє в собі бійцівський талант і вирушає на пошуки наставника, яким у підсумку і стає Роккі.

Сільвестер Сталлоне вже отримав «Золотий глобус» за кращу роль другого плану і готовий поповнити колекцію нагород престижною статуеткою. Це вже другий похід Слая за «Оскаром». Перший виявився невдалим. У 1977-му році Сільвестер претендував на перемогу відразу в двох номінаціях, за кращу чоловічу роль та найкращий сценарій, проте тоді удача відвернулася від нього.

За 2,37 у британського букмекера можна поставити на Марка Райленса у фільмі «Міст шпигунів». Триллер Стівена Спілберга розповідає про бруклінського адвоката, що опинився у епіцентрі «холодної війни». Перед ним стоїть практично нереальне завдання – звільнити американського пілота літака-розвідника Рудольфа Абеля (Марк Райленс), захопленого в СРСР та обвинуваченого в шпигунстві.

Також в числі претендентів на «Оскар» за кращу чоловічу роль другого плану числяться (найбільш підходяще слово з урахуванням коефіцієнтів) Том Харді («Легенда Г’ю Гласса», 10,0), Марк Руффало («У центрі уваги», 13,0) і Крістіан Бейл («Гра на пониження», 19,0).

У номінації «Кращий актор» найбільші шанси на перемогу у «багатостраждального» Леонардо ДіКапріо.

Кращою актрисою другого плану, згідно з котируваннями букмекерів, цілком може бути обрана Руні Мара.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?