Букмекери: шанси Трампа стати президентом США скоротилися майже вдвічі

Рейтинг Букмекерів

Шанси мільярдера і кандидата в президенти США Дональда Трампа різко впали після його поразки на первинних виборах в штаті Айова. Імовірність перемоги епатажного політика-бізнесмена знизилася з 25% до 13%.

Мильна бульбашка Трампа скоро лусне?

Мильна бульбашка Трампа скоро лусне?

Букмекерська компанія Ladbrokes пропонує зробити ставку на Трампа з коефіцієнтом 8,0, тоді як ще за день до результатів по Айові його шанси оцінювалися в 4,0. Від Республіканської партії в цьому штаті перемогу здобув Тед Круз, набравши 28% голосів. Трамп з показником в 24% зайняв другу позицію, третім фінішував Марко Рубіо (23%).

«Це перша ознака того, що мильна бульбашка Трампа ось-ось лусне, – повідомив керівник оцінки ймовірності політичних подій Ladbrokes Метью Шаддік. – Все йде до того, що на фінішній прямій виявляться Гілларі Клінтон і Марко Рубіо».

Вибори президента США намічені на 8-ме листопада 2016-го року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?