Букмекери: шанси Трампа отримати Нобелівську премію миру незначні

Рейтинг Букмекерів

Кандидат в президенти США Дональд Трамп на подив багатьох номінований на Нобелівську премію миру за власну ідеологію, яка енергійно сприяє зміцненню миру. Провідні букмекери вже оцінили шанси американського мільярдера на перемогу.

Трамп не надто схожий на «голуба миру»

Трамп не надто схожий на «голуба миру»

Глава відділу ставок на політику букмекера Ladbrokes Меттью Шаддік повідомив, що компанія встановила коефіцієнт 501,0 за ставкою на епатажного бізнесмена. Спікер додав, що його компанія щорічно відкриває лінії на Нобелівські премії, проте передбачити переможця кожного разу виявляється дуже важким заняттям. Як приклад представник Ladbrokes згадує Барака Обаму, коли шанси нинішнього президента США на здобуття Нобелівської премії миру в 2009-му році оцінювалися в 26,0.

Шаддік також зазначив, що щорічно на Нобелівську премію миру букмекер приймає ставки на загальну суму приблизно в $73 тис, переважно від клієнтів зі скандинавських країн.

Спікер William Hill Руперт Адамс повідомив Forbes, що букмекер встановить коефіцієнт 251,0 на перемогу Трампа, що значно нижче ймовірності перемоги Путіна в 2014-му році. Paddy Power пропонує більш вигідний, в порівнянні з іншими букмекерами, коефіцієнт – 101,0.

Прес-секретар компанії Рорі Скотт повідомив, що спочатку шанси Трампа на перемогу оцінювалися в 1001,0, однак після внутрішніх консультацій було прийнято рішення встановити нинішній коефіцієнт: «Він не виграє, проте декілька гравців вже поставили пару фунтів на Трампа».

Таким чином, шанси Трампа на здобуття Нобелівської премії миру примарні. Однак найбільше мільярдера має хвилювати не це, а зниження шансів на його перемогу в президентських перегонах в США.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?