Букмекери: шанси Сімеоне очолити «Арсенал» зросли після скорочення контракту з «Атлетіко»

Рейтинг Букмекерів

Аргентинський фахівець Дієго Сімеоне домовився з керівництвом мадридському «Атлетіко» про те, що буде тренувати команду до 2018 року, а не до 2020 року, як було узгоджено в 2015 році. На тлі цієї події букмекери знизили коефіцієнт на те, що Сімеоне очолить «Арсенал» після звільнення Арсена Венгера.

4-10

Поставити на те, що Сімеоне очолить «Арсенал», можна за 8,0

Згідно з оцінками букмекерської контори Ladbrokes, ймовірність того, що Сімеоне змінить Арсена Венгера на посаді головного тренера «Арсеналу», коефіцієнтом 8,0. При цьому раніше букмекер оцінював шанси аргентинського фахівця переїхати в Лондон коефіцієнтом 17,0.

Першим за шансами стати наставником «Канонірів» залишається 38-річний фахівець Едді Хау, що вивів «Борнмут» в АПЛ вперше в історії цього клубу в сезоні 2014/2015.

Поставити на те, що в «Арсеналі» буде працювати наставник збірної Німеччини Йоахім Лев, можна за 11,0. Шанси Роберто Манчіні очолити «Канонірів» дорівнюють 13,0, Денніса Бергкампа, котрий грав за цей клуб, – 17,0.

Арсен Венгер працює в «Арсеналі» з 1996 року. Влітку 2017 року термін дії його контракту з лондонським клубом завершиться.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?