Букмекери: шанси шейха Салмана стати новим президентом ФІФА різко зросли

Олександр Веселов

Азіатська конфедерація футболу (AFC) повідомила про свою консолідовану підтримку голови цієї організації, шейха Салмана бін Ібрагіма аль-Халіфа в якості нового президента ФІФА, істотно посиливши позиції чиновника перед майбутніми виборами на посаду «начальника всього футболу».

Шейх націлений на нову кар'єрну вершину

Шейх націлений на нову кар’єрну вершину

Букмекери моментально відреагували на зміни в розкладі сил між кандидатами на пост президента ФІФА. Новина зі стану AFC істотно змінила котирування, перемістивши шейха Салмана на лідируючу позицію.

Імовірність перемоги головної людини азіатського футболу, відомого кришталевою чистотою чиновників і відсутністю будь-яких ознак корупції на всіх рівнях, оцінюється букмекерами в 1.33 (75%). Ще восени 2015-го року Салман був другим (по шансах стати президентом ФІФА) з коефіцієнтом 4.00 (25%).

Слідом за шейхом Салманом йде Джанні Інфантіно, якого на виборах підтримає низка національних федерацій футболу Європи. На нинішнього генерального секретаря УЄФА можна поставити за 3.75 (27%), хоча ще в наприкінці 2015-го року його шанси оцінювалися в 8.00 (13%).

Віце-президент ФІФА Алі бін аль-Хусейн, який довгий час йшов лідером серед кандидатів на пост майбутнього президента організації, сьогодні має лише примарні шанси на перемогу. Поставити на йорданського принца можна за 9.00 (11%).

Нагадаємо, що вибори глави ФІФА відбудуться 26-го лютого за допомогою таємного голосування.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?