Букмекери: шанси «Реала» і «Ювентуса» на перемогу в Лізі чемпіонів – по 35%

Рейтинг Букмекерів

Відбулося жеребкування півфіналів Ліги чемпіонів. На цій стадії уболівальників чекає мадридське дербі, а також протистояння «Ювентуса» і «Монако». Букмекери вважають фаворитами королівський клуб і італійську команду.

Букмекери: шанси «Реала» і «Ювентуса» на перемогу в Лізі чемпіонів – по 35%

Букмекерська компанія William Hill оцінює ймовірність перемоги в турнірі «Реала» і «Ювентуса» коефіцієнтом 2,62 (приблизно 35%). Зробити ставку на те, що перемогу в Лізі чемпіонів здобуде «Атлетіко», можна з коефіцієнтом 5,0 (18%). Нарешті, шанси «Монако» аналітики оцінили коефіцієнтом 8,0 (12%).

Що стосується півфінальних пар, то в мадридському дербі ймовірність виходу в фінал команди Зінедіна Зідана оцінюється коефіцієнтом 1,36 (69%). Зробити ставку на те, що в фінал вийде команда Дієго Сімеоне, можна з коефіцієнтом 3,0 (31%).

У парі «Ювентус» – «Монако» фаворитом вважається італійський клуб. Зробити ставку на вихід «Старої синьйори» в фінал можна з коефіцієнтом 1,5 (62%). Ймовірність виходу у вирішальну стадію турніру «Монако» оцінюється коефіцієнтом 2,5 (38%).

Нагадаємо, що перед жеребкуванням Ліги чемпіонів «Реал» і «Ювентус» так само були фаворитами турніру.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?