Букмекери: шанси «Манчестер Сіті» на вихід в 1/2 фіналу ЛЧ рівні 65%

Рейтинг Букмекерів

Французький «ПСЖ», незважаючи на статус фаворита, не зміг здолати в рідних стінах англійський «Манчестер Сіті». Тому в Манчестер підопічні Блана відправляться вже як «другий номер», якщо судити по запропонованим коефіцієнтам букмекерів.

Ібрагімович: агов, а поговорити?

Ібрагімович: агов, а поговорити?

Перший матч 1/4 фіналу між «ПСЖ» і «Манчестер Сіті» завершився результативною нічиєю 2:2, яка зробила «Містян» формальним фаворитом матчу-відповіді. Нагадаємо, перед матчем в Парижі букмекери віддавали перевагу господарям, пропонуючи поставити на їх перемогу за 1.7, тоді як вікторія гостей оцінювалася в 5.3, а нічия – 4.0.

Зараз козирі – в рукаві підопічних Пеллегріні, який може голосно грюкнути дверима перед відходом з англійського клубу, де його змінить Гвардіола. На прохід «Містян» букмекер William Hill пропонує зробити ставку з коефіцієнтом 1.53, на «ПСЖ» – 2.38. Так, ймовірність виходу «Манчестер Сіті» в 1/2 фіналу ЛЧ дорівнює 65%.

Матч-відповідь відбудеться в Манчестері 12-го квітня. William Hill пропонує наступні коефіцієнти на гру: перемога «МС» – 2.5, нічия – 3.4, перемога «ПСЖ» – 2.75.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?