Букмекери: шанси Кличка закінчити бій проти Ф’юрі переможцем – 73%

Олександр Веселов

В наступному місяці на нас чекає інтригуючий боксерський поєдинок в суперважкій вазі між українцем Володимиром Кличко, чемпіоном за версіями IBF, WBA, WBO і IBO, та британцем Тайсоном Ф’юрі, офіційним претендентом на титул за версіями WBA і WBO. Бій пройде в німецькому Дюссельдорфі 24-го жовтня. Букмекери вважають, що на сьогоднішній день явний фаворит дуелі – український боксер.

Кличко – Ф'юрі: хто кого?

Кличко – Ф’юрі: хто кого?

Згідно коефіцієнтів букмекерської контори William Hill, шанси на перемогу Володимира Кличка складають 73% (1.25). Тріумф Тайсона Ф’юрі оцінений коефіцієнтом 4.00 (23%). А ось підсумкова нічия отримала низьку відсоткову ймовірність – 4% (26.00).

Якщо поглянути на раунди, на думку аналітиків контори, найвищу відносну ймовірність має перемога Кличка у восьмому, дев’ятому, або десятому раунді, кожна з наведених подій отримала котирування 13.00 (8%).

За успіх Володимира Кличка за очками суддів пропонують 2.63 (38%), за аналогічне досягнення Тайсона Ф’юрі дають 8.50 (12%).

Перемога українського суперважковаговика нокаутом, технічним нокаутом, або через дискваліфікацію суперника оцінена коефіцієнтом 2.1 (48%). Якщо таке вдасться британському боксерові – 6.00 (17%).

Якщо перемога дістанеться одному з боксерів через технічне рішення – судді або після відмови боксера (його команди) від продовження поєдинку: перемога Кличка – 2.63 (38%), перемога Ф’юрі – 8.50 (12%).

Чи пройдуть боксери всю заплановану раундову дистанцію поєдинку: так – 2.20 (42%), ні – 1.62 (58%). Бій закінчиться після дев’ятого раунду: так – 1.73 (58%).

За швидку перемогу (1-3 раунд) Володимира Кличка фахівці контори пропонують коефіцієнт 9.00 (11%), за аналогічний тріумф Тайсона Ф’юрі – 23.00 (4%).

Нагадаємо, що це буде 68-й поєдинок в багатій кар’єрі 39-річного Кличка – 64 перемоги, 53 нокаутом, 3 поразки. А ось 27-річний Тайсон Ф’юрі поки не відчував смаку поразок – 24 перемоги, 18 нокаутом. Останній раз в Дюссельдорфі, на «Esprit Arena», Володимир боксував у березні 2012 року, коли нокаутував француза Жан-Марка Мормека в четвертому раунді.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?