Букмекери вище оцінили шанси ДіКапріо отримати премію «Оскар»

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія William Hill майже вдвічі знизила коефіцієнт ставки на те, що актор Леонардо ДіКапріо отримає премію «Оскар» в номінації «Кращий актор». Сьогодні на виконавця головної ролі у фільмі «Легенда Г’ю Гласса» можна поставити за 1,08.

ДіКапріо може спокійно готуватися помацати свою першу статуетку?

ДіКапріо може спокійно готуватися помацати свою першу статуетку?

Ще тиждень тому, коли стали відомі претенденти на майбутнє отримання «Оскара», William Hill відкрив прийом ставок на перемогу Лео в номінації «Кращий актор» за роль у фільмі «Легенда Г’ю Гласса» з коефіцієнтом 1,14. Тепер шанси знаменитого актора дістати заповітну статуетку оцінюються в 1,08.

Таким чином, сумнівів у тому, що один з головних «невдах» «Оскара» останніх років все ж досягне своєї професійної мети, практично немає. Майбутня спроба отримати «Оскар» для ДіКапріо стане п’ятою за рахунком. Леонардо вже був номінований у 1994-му, 2005-му, 2007-му і 2014-му роках.

У цьому році фільм Алехандро Гонсалеса Іньярріту «Легенда Г’ю Гласса» зібрав рекордне число номінацій на «Оскар». William Hill приймає ставки на перемогу мексиканського режисера за 1,57. Ймовірність перемоги «Легенди Г’ю Гласса» в номінації «Кращий фільм» оцінюється в 2,62.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?