Букмекери: шанси Ді Капріо і Ларсон отримати по «Оскару» стали ще вище

Рейтинг Букмекерів

Наприкінці січня пройшла церемонія вручення нагород Американської гільдії кіноакторів. Чергові статуетки на заході, що вважається головною репетицією «Оскара», завоювали Леонардо ДіКапріо і Брі Ларсон.

Ларсон і ДіКапріо можуть розслабитися і спокійно чекати церемонії?

Ларсон і ДіКапріо можуть розслабитися і спокійно чекати церемонії?

Букмекерська компанія William Hill в черговий раз підвищила шанси головних кіноньюсмейкерів останніх тижнів на отримання «Оскара» за кращу чоловічу і жіночу ролі, залишивши лише примарні шанси конкурентам.

Зробити ставку на Леонардо ДіКапріо за головну роль у фільмі «Легенда Г’ю Гласса» мексиканського режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту можна за 1,04. Всього два тижні тому ймовірність перемоги Леонардо оцінювалася в 1,08, а при відкритті ставок на «Оскар» за кращу чоловічу роль актор йшов з коефіцієнтом 1,14. Найближчим переслідувачем ДіКапріо є Едді Редмейн («Дівчина з Данії», 11,0).

Поставити на Брі Ларсон як кращу актрису року, яка зіграла у фільмі «Кімната», можна всього за 1,1. У день, коли букмекери тільки відкрили лінії на переможців «Оскара», ймовірність перемоги Брі оцінювалася в William Hill коефіцієнтом 1,33. За Ларсон йде Сірша Ронан за роль у фільмі «Бруклін» (10,0)

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?