Букмекери: шанси «Баварії» перемогти «Боруссію» в фіналі Кубка Німеччини – 47%

Рейтинг Букмекерів

21-го травня, в суботу, на «Олімпіяштадіон» в Берліні пройде фінал Кубка Німеччини, в якому мюнхенська «Баварія» зіграє з дортмундською «Боруссією». Букмекерська контора William Hill віддає перевагу команді Пепа Гвардіоли.

Гвардіола готується до відходу

Гвардіола готується до відходу

Коефіцієнт на те, що мюнхенці зможуть виграти в основний час, дорівнює 2.00, що становить 47% ймовірності. За нічийний результат дають 3.40 (28%), а за перемогу «Шварцгельбен» – 3.80 (25%).

«Баварія» також вважається основним претендентом на підсумкову перемогу. Коефіцієнт на те, що чемпіон країни завоює і Кубок Німеччини, дорівнює 1.40, а за тріумф дортмундської команди дають 2.75.

Аналітики контори вважають, що команди швидше заб’ють один одному. Коефіцієнт на це дорівнює 1.65, а за те, що зіграє ставка «Обидві заб’ють – ні», дають 2.15.

У William Hill очікують результативного матчу. Коефіцієнт на тотал більше 2.5 гола дорівнює 1.73, а за «низовий» результат дають 2.00.

У складі «Баварії» найімовірнішим автором гола вважається польський бомбардир Роберт Левандовський (2.05), а в складі «Боруссії» – П’єр-Емерік Обамеянг (2.70).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?