Букмекери: шанси «Барселони» на чемпіонство знизилися на 25% після поразки від «Валенсії»

Рейтинг Букмекерів

Зовсім нещодавно «Барселона», яка здавалася непереможною зазнала третьої поспіль поразки в національній першості Іспанії, в результаті чого впритул підпустила до себе «Атлетіко Мадрид» і «Реал», підігрівши інтригу в боротьбі за титул до стану кипіння.

Каталонці опинилися в незвичній позі

Каталонці опинилися в незвичній позі

В останніх чотирьох турах Ла Ліги «Барселона» заробила лише одне очко і розтратила ще нещодавно таку велику перевагу в балах перед переслідувачами. Після 33-х турів в активі «Барселони» і «Атлетіко Мадрид» – по 76 очок, в скарбничці мадридського «Реала» – 75.

Після поразки в неділю в рідних стінах від «Валенсії» з рахунком 1:2 шанси «Барси» на титул за підсумками сезону впали на 25%. Якщо минулого понеділка на каталонців можна було поставити за 1.12 (89%), то сьогодні цю ставку букмекер William Hill приймає вже з коефіцієнтом 1.57 (64%). Більш того, на початку квітня шанси «Барселони» на завоювання чемпіонства і зовсім дорівнювали домінантним 98%!

Наблизившись впритул до чинного чемпіона «Атлетіко Мадрид» і «Реал» мають рівні шанси на підсумкове перше місце. Зробити ставку на одну з мадридських команд можна з коефіцієнтом 4.33. Таким чином, шанси переслідувачів «Барселони» зросли з 11% до 23%.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?