Букмекери: Сергій Ковальов покладе Жана Паскаля до сьомого раунду

Рейтинг Букмекерів

Відповідно до котирувань букмекерської компанії William Hill, непереможений російський боксер, чемпіон світу в напівважкій вазі за версіями WBA super, IBF і WBO Сергій Ковальов – явний фаворит майбутнього бою з канадцем Жаном Паскалем.

Боксери вже пообіцяли змусити один одного «заснути» в нокауті

Коефіцієнт на перемогу Сергія Ковальова (28-0-1,25 перемог нокаутом) дорівнює 1,04. На перемогу Жана Паскаля (30-3-1, 17 перемог нокаутом) можна поставити з коефіцієнтом 11,0.

Ці опоненти вже зустрічалися в березні 2015 року. Тоді росіянин зумів нокаутувати темношкірого канадця у восьмому раунді. Судячи за коефіцієнтами William Hill, Ковальов і цього разу цілком здатний здобути дострокову перемогу, з четвертого по шостий раунди включно. Коефіцієнт на це дорівнює 3,50. Трохи менш вірогідною вважається його перемога з сьомого по дев’ятий раунди (4,33).

Аналітики букмекера вважають, що Ковальов, найімовірніше, переможе за допомогою нокауту, технічного нокауту або через дискваліфікацію суперника. Коефіцієнт на це дорівнює 1,25.

На те, що в поєдинку буде більше дев’яти раундів, можна поставити з коефіцієнтом 3,25. За «низовий» бій дають 1,33.

Також варто зазначити, що боксери раніше посперечалися, чи зуміє Ковальов цього разу покласти Паскаля до восьмого раунду, як це трапилося під час їхнього першого протистояння.

Майбутній поєдинок відбудеться 30 січня на арені «Белл-Центр» в канадському Монреалі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?