Букмекери: «Сандерленд» буде найактивнішим у зимове трансферне вікно

Рейтинг Букмекерів

Поки весь світ намагається перемкнутися в режим трудових буднів після зустрічі Нового року, менеджери клубів англійської Прем’єр-ліги вже щосили ведуть «тіньову» роботу на трансферному ринку. Британські букмекери зробили спробу передбачити, який клуб АПЛ стане найактивнішим під час зимового «вікна» переходів, яке закриється 31-го січня.

«Сандерленду» потрібно екстрено підсилювати склад

«Сандерленду» потрібно екстрено підсилювати склад

Очевидним фаворитом у списку команд англійської Прем’єр-ліги йде один з аутсайдерів нинішнього сезону – «Сандерленд». Команда програла в останніх п’яти зустрічах сезону, тому якісні зміни серед виконавців колективу потрібні як повітря. William Hill вже зараз пропонує поставити на те, що «Коти» куплять/орендують більше всіх гравців, за скромні 1,12. До речі, ймовірність збереження «Сандерлендом» прописки в АПЛ оцінюється в 5,0.

У трійку команд АПЛ, які, на думку букмекерів, будуть найактивнішими в зимове трансферне вікно, входять також «Астон Вілла» і «Ньюкасл», сусіди «Сандерленда» по сирому підвалу турнірної таблиці.

Останнє місце в списку потенційно активних покупців під час поточного трансферного вікна в АПЛ займає «Манчестер Сіті». На думку букмекерів, у «Городян» відмінно сформований склад, в нинішніх умовах не вимагає додаткових змін. Ставка на манчестерців приймається за 51,0.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?