Букмекери: Руні Мара отримає «Оскар» як краща актриса другого плану

Олександр Веселов

Володарка «Золотої пальмової гілки» Каннського кінофестивалю Руні Мара може поповнити свою колекцію нагород статуеткою «Оскар» за роль другого плану у фільмі «Керол». Шанси 30-річної американки, згідно з коефіцієнтами букмекерів, дуже високі.

Руні Мара близька до акторського тріумфу

Руні Мара близька до акторського тріумфу

Поставити на Руні можна за 1.50 (67%) у William Hill. В 2012-му році Руні Мара вже претендувала на «Оскар» у номінації «Краща жіноча роль» за участь у картині «Дівчина з татуюванням дракона». В послужному списку уродженки Нью-Йорка також ролі в кінострічках: «Побічний ефект», «Соціальна мережа», серіалі «Швидка допомога».

Зберігають деякі шанси на перемогу також Алісія Вікандер (4.50 – 22%) за роль у фільмі «Дівчина з Данії», та володарка «Оскара» Кейт Вінслет (4.50), яка зіграла у кінобіографії «Стів Джобс».

Серед номінантів присутні: Дженніфер Джейсон Лі (15.00 – 7%) з «Гидотної вісімки», та Рейчел МакАдамс з фільму – «У центрі уваги» (34.00 – 3%), картини-фаворита на перемогу в номінації «Кращий фільм».

Як ми раніше повідомляли, головною претенденткою в номінації «Краща актриса» є Брі Ларсон («Кімната»).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?