Букмекери різко підвищили шанси Конте очолити «Челсі»

Рейтинг Букмекерів

Майбутнє призначення Антоніо Конте на пост головного тренера лондонського «Челсі» вже не викликає сумнівів у букмекерів. На початку березня про ймовірний переїзд на «Стемфорд Брідж» 46-річного італійця не знає тільки ледачий.

Конте вже купив дощовик?

Конте вже купив дощовик?

Букмекерські компанії різко підвищили шанси Антоніо Конте на те, що саме він змінить Гуса Хіддінка біля керма «Челсі». Сьогодні поставити на нинішнього головного тренера збірної Італії можна за символічні 1,08 у букмекера Sky Bet, тоді як в середині лютого така ставка приймалася за коефіцієнтом 3,3. Раніше в списку кандидатів лідирував наставник мадридського «Атлетіко» Дієго Сімеоне (1,66). Сьогодні ж поставити на аргентинського фахівця можна за 7,5.

Різка зміна коефіцієнтів і беззастережне лідерство Конте стало наслідком численних новин про досягнуті домовленості між представниками італійця і керівництвом «Челсі». Провідні британські і італійські ЗМІ повідомили про те, що Конте підпише контракт відразу після чемпіонату Європи.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?