Букмекери: режисер «Легенди Г’ю Гласса» Іньярріту може завоювати свій другий «Оскар»

Рейтинг Букмекерів

Фільм мексиканця Алехандро Гонсалеса Іньярріту «Легенда Г’ю Гласса» може зібрати найбільше число статуеток «Оскара», причому осторонь не залишиться й сам режисер. Такі висновки можна зробити згідно з котируваннями букмекерів, що приймають ставки на володарів головної кінематографічної премії.

Іньярріту вже має в домашній колекції один «Оскар»

Іньярріту вже має в домашній колекції один «Оскар»

Серед претендентів на перемогу в номінації «Кращий режисер» Алехандро Гонсалес Іньярріту лідирує із завидною перевагою. На перемогу мексиканця у букмекера William Hill можна поставити за 1,57. Його фільм «Легенда Г’ю Гласса», головну роль в якому виконав фаворит на «Оскар» у номінації «Кращий актор» Леонардо ДіКапріо, розповідає історію мисливця Г’ю Гласса, який опинився в розпал лютої зими один на один з незайманою природою Дикого Заходу, серед недружніх індіанських племен. Більше того, він поранений і кинутий на смерть товаришем. Єдиний порятунок Гласса – його жага вижити і помститися.

У 2015-му році Іньярріту вже отримав заповітну статуетку як кращий режисер за фільм «Бердмен». На минулій церемонії нагородження комедійна драма мексиканського генія завоювала «Оскар» і в номінаціях «Кращий фільм» і «Кращий сценарій».

Примарні шанси на перемогу зберігає Том МакКарті з біографічним трилером «У центрі уваги» – фаворитом у боротьбі за «Оскар» як кращий фільм. Поставити на американського режисера можна за 4,0. Фільм розповідає про журналістське розслідування секс-скандалу, в якому фігурують діти та священнослужителі.

Також у списку режисерів-претендентів – Адам МакКей («Гра на пониження», 7,0), Джордж Міллер («Скажений Макс: Дорога люті», 9,0) і Леонард Абрахамсон («Кімната», 21,0).

Серед номінантів на «Оскар» за кращу жіночу роль лідирує Брі Ларсон («Кімната»).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?