Букмекери: референдум про вихід Великобританії з ЄС викличе ажіотаж

Рейтинг Букмекерів

Майбутній референдум про вихід Великобританії зі складу Європейського союзу стане найбільшою політичною подією для ставок. Такий прогноз дав букмекер William Hill.

Ставка на вихід Великобританії з ЄС надзвичайно приваблює гравців

Ставка на вихід Великобританії з ЄС надзвичайно приваблює гравців

Громадянське волевиявлення, призначене на 23-те червня 2016-го року, поб’є рекорд за популярністю серед бетторів референдуму про незалежність Шотландії, який відбувся 18-го вересня 2014-го року. Тоді букмекери прийняли ставки на суму понад 10 млн фунтів.

Зовсім нещодавно за вихід Великобританії зі складу ЄС висловився мер Лондона Борис Джонсон, змусивши багатьох букмекерів знизити коефіцієнт по даній ставці. І все ж найімовірнішим вбачається результат, при якому склад ЄС не зазнає змін. Проти «брексіта» можна поставити за 1.3.

Проте, з початку минулого тижня 73% від загального обсягу ставок, зроблених у букмекера Ladbrokes на референдум, припали на варіант виходу Великобританії зі складу ЄС.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?