Букмекери: «Реал» і «Ювентус» – фаворити Ліги чемпіонів

Рейтинг Букмекерів

Визначилися всі учасники півфіналів Ліги чемпіонів. Як і перед стадією 1/4 фіналу, фаворитами у букмекерів є мадридський «Реал» і туринський «Ювентус».

Букмекери: «Реал» і «Ювентус» – фаворити Ліги чемпіонів

Букмекерська компанія William Hill пропонує зробити ставку на успіх королівського клубу з коефіцієнтом 2,5 (шанси на перемогу в Лізі чемпіонів – приблизно 36%). Коефіцієнт на те, що команда Зінедіна Зідана вийде в фінал, становить 1,53.

Трохи нижче оцінюються шанси «Ювентуса». Поставити на чемпіонство команди Массіміліано Аллегрі можна з коефіцієнтом 3,0 (30%). Поставити ж на те, що італійці вийдуть у фінал турніру, можна з коефіцієнтом 1,67.

Імовірність тріумфу мадридського «Атлетіко» аналітики оцінили коефіцієнтом 4,33 (21%). Зробити ставку на те, що команда Дієго Сімеоне добереться до вирішальної стадії, можна з коефіцієнтом 2,0.

Нарешті, шанси на успіх в Лізі чемпіонів «Монако» експерти оцінили коефіцієнтом 7,0 (13%). Зробити ставку на те, що монегаски пройдуть у фінал, можна за 2,87.

Компанія пропонує клієнтам зробити ставки на те, хто складе фінальну пару. За оцінкою букмекера, найбільш ймовірний фінал – матч між «Реалом» і «Ювентусом». Зробити ставку на такий результат можна з коефіцієнтом 3,5. Коефіцієнтом 4,0 оцінюється ймовірність вирішального матчу між двома мадридським клубами, за 4,5 можна зробити ставку на те, що в фіналі зійдуться «Атлетіко» і «Ювентус».

Зробити ставку на фінальний матч «Монако» – «Реал» можна з коефіцієнтом 7,0. За 9,0 можна поставити на те, що у вирішальному поєдинку зійдуться «Ювентус» і «Монако». Нарешті, на фінал між «Атлетіко» і «Монако» можна зробити ставку з коефіцієнтом 11,0.

Жеребкування півфінальної стадії турніру відбудеться 21-го квітня.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?