Букмекери: Рамі Малек і Гленн Клоуз візьмуть «Оскар» як найкращий актор і актриса?

Тарас Гончар

Американська кіноакадемія мистецтв оголосила номінантів на премію «Оскар», церемонія вручення якої відбудеться 24 лютого в Лос-Анджелесі. Згідно з оцінкою букмекерів, найкращим актором, найімовірніше, визнають Рамі Малека, а найкращою актрисою – Гленн Клоуз.

Букмекери: Рамі Малек і Гленн Клоуз візьмуть «Оскар» як кращий актор і актриса?

Букмекери: Рамі Малек і Гленн Клоуз візьмуть «Оскар» як кращий актор і актриса?

Букмекерська компанія «Парі-Матч» оцінює шанси виграти премію Рамі Малека, який зіграв Фреді Мерк’юрі у фільмі «Богемна рапсодія», коефіцієнтом 2,2. Артист вже отримав «Золотий глобус» в аналогічній категорії.

Конкуренцію Малеку, на думку аналітиків, складе Крістіан Бейл («Влада»), чиї шанси завоювати нагороду теж котируються за 2,2.

Імовірність перемоги Бредлі Купера («Народження зірки») оцінюється коефіцієнтом 7,0. Поставити на Вігго Моргенсена («Зелена книга») і Віллема Дефо («Ван Гог. На порозі вічності») можна за 21,0 і 35,0 відповідно.

У номінації «Найкраща актриса» головним фаворитом вважається Гленн Клоуз (фільм «Дружина»). Її тріумф котирується за 1,4. На другому місці за шансами – Олівія Колман, яка зіграла королеву Анну в картині «Фаворитка». Поставити на неї можна з коефіцієнтом 4,5.

Третя за шансами – Леді Гага («Народження зірки»): зробити ставку на її перемогу можна за 6,0. Імовірність того, що статуетку виграють Мелісса Маккарті («Чи зможете ви мене пробачити?») і Яліца Апарисіо («Рома»), оцінюється коефіцієнтом 25,0.

Нагадаємо, фаворитом в номінації «Найкращий фільм» вважається картина Альфонсо Куарона «Рома». Крім того, мексиканець має дуже високі шанси отримати «Оскар» в категорії «Найкращий режисер».

Зазначимо, що церемонія вручення кінопремії «Оскар» вперше за 30 років пройде без ведучого. Академія запросить іменитих гостей, які і будуть оголошувати номінантів.

91-ша церемонія вручення нагород премії «Оскар» Академії кінематографічних мистецтв і наук за досягнення в галузі кінематографа за 2018 рік відбудеться 24 лютого 2019 року в театрі «Долбі» в Лос-Анджелесі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт