Букмекери приймають ставки на трансфер Коноплянки з «Шальке»

Тарас Гончар

Коноплянка так і не зміг стати своїм у «Шальке», Євген отримує мало ігрової практики та довіри з боку головного тренера Тедеско. Дуже ймовірно, що український футболіст змінить прописку взимку, а букмекери вже оцінили його шанси на перехід до інших чемпіонатів.

Букмекери приймають ставки на трансфер Коноплянки з «Шальке»

Букмекери приймають ставки на трансфер Коноплянки з «Шальке»

За оцінкою букмекерської компанії Favbet, Коноплянка під час зимового трансферного вікна, найімовірніше, перейде до чемпіонату Туреччини. Зробити ставку на такий сценарій можна за 2,6.

Коефіцієнтом 3,5 оцінені шанси Коноплянки розірвати контракт із «Шальке» та стати вільним агентом уже взимку.

За трансфер футболіста збірної України до чемпіонатів Китаю та Америки дають 8,50 та 12,0 відповідно.

Крім того, аналітики БК оцінили можливість Коноплянки повернутися до рідної УПЛ. Поставити на перехід Євгена в «Динамо» чи «Шахтар» пропонується за 15,0, до «Зорі» – за 45,0.

У «Шальке» та «Зеніта» один спонсор («Газпром»), тому в ЗМІ припускали, що Коноплянка може перейти до російського клубу. Такий варіант букмекери оцінили коефіцієнтом 25,0.

Зрештою, можна спрогнозувати, що український хавбек повернеться до колишньої команди, «Севільї», де розпочалася його європейська кар’єра. Поставити на трансфер у зворотному напрямку пропонується за 30,0.

За останньою інформацією Sport Bild, «Шальке» виставив Коноплянку на трансфер та очікує гідних пропозицій. Водночас турецьке видання Fotomac інформує, що особисто Фетіх Терім зацікавлений у переході Євгена до «Галатасараю» та вже навіть обговорив можливий трансфер з тренером німецької команди Доменіко Тедеско.

Нагадаємо, що букмекери також приймають ставки на перехід Руслана Малиновського до Серії А та української Прем’єр-ліги.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?