Букмекери приймають ставки на повернення Володимира Кличка в бокс

Тарас Гончар

Британський журналіст Стів Банс першим заявив про можливе повернення Кличка-молодшого в бокс і майбутній бій з супертяжем Ділліаном Вайтом. Той, у свою чергу відповів, що готовий зустрітися з Кличком, якщо українець захоче бою. Букмекери оцінили шанси Володимира повернутися в ринг.

Букмекери приймають ставки на повернення Володимира Кличка в бокс

Букмекери приймають ставки на повернення Володимира Кличка в бокс

Букмекерська компанія Favbet допомагає шанувальникам боксу повірити у повернення Володимира Кличка в бокс уже цьогоріч. Зробити ставку, що легендарний боксер відновить свою кар’єру до 31 грудня 2019 року, можна з коефіцієнтом 2,0.

Утім, Володимир Кличко вже встиг спростувати інформацією про його можливе повернення в ринг.

«У житті мені подобаються виклики, і я дійсно відчуваю, що все ще сповнений сил. Багато хто з вас зв’язувалися зі мною, бажаючи побачити моє повернення в бокс в квітні, і я вдячний за це. Тим не менше, я повинен назвати подібні спекуляції раннім першоквітневим жартом», – сказав легендарний боксер.

Нагадаємо, що Володимир Кличко завершив кар’єру влітку 2017 року. Його останнім поєдинком стала зустріч з Ентоні Джошуа, в якій він програв нокаутом в 11-му раунді.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт