Букмекери приймають ставки на перехід Малиновського в «Рому»

Тарас Гончар
Руслан Малиновський став лідером бельгійського «Генка» та зацікавив чимало клубів у своїх послугах. Букмекери оцінили шанси українця змінити команду в зимове трансферне вікно.
roma

Букмекери приймають ставки на перехід Малиновського в «Рому»

За оцінкою букмекерської компанії Favbet, Малиновський, швидше за все, залишиться в «Генку». Поставити на продовження кар’єри Руслана в Бельгії можна з коефіцієнтом 2,0.

Дуже ймовірно, що українець поповнить клуби Серії А. За перехід півзахисника збірної в «Рому» пропонують 3,0, у «Мілан» – 3,5. Влітку «Сельта» намагалася придбати Малиновського, проте аналітики не сильно вірять, що Руслан обере іспанський варіант (40,0).

Крім того, розглядається можливість повернення Малиновського в УПЛ. Коефіцієнтом 20,0 оцінюється трансфер Руслан в «Шахтар», в якому він починав кар’єру, а 25,0 дають за появу хавбека в київському «Динамо».

За повідомленнями Football.ua, Руслан Малиновський справді близький до того, щоб переїхати в Італію, та веде активі переговори з «Міланом», а інформація про інтерес з боку «Роми» не відповідає дійсності.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт