Букмекери знизили ймовірність перемоги Порошенка на виборах через білборди з Путіним

Рейтинг Букмекерів

Букмекерські компанії знову переглянули шанси Петра Порошенка на перемогу в президентських перегонах. Чинний президент знову здає позиції Володимиру Зеленському цього разу через невдалу передвиборну кампанію.

Букмекеры понизили ставки на Порошенко из-за билбордов с Путиным

Букмекери знизили ймовірність перемоги Порошенка на виборах через білборди з Путіним

Кілька днів тому в українських містах стали з’являтися плакати із зображенням Порошенка та Путіна, а також написом «21 квітня. Вирішальний вибір». Трохи пізніше команда президента виклала відео, на якому Зеленського збиває вантажівка.

Втім, українці не оцінили агресивні методи просування і рейтинги Порошенка почали стрімке падіння. В даний момент БК Parimatch оцінює ймовірність перемоги чинного президента коефіцієнтом 3,80 (ймовірність події – 25%). Для порівняння, ще 9 квітня поставити на Порошенка можна було за 2,90 (30%).

Невдача конкурента зіграла на руку лідеру Володимиру Зеленському – його позиції знову повернулися до позитивної динаміки. На момент публікації БК Parimatch дає на перемогу шоумена коефіцієнт 1,27 (75%).

Позиції кандидатів в окремих регіонах також змінилися: Порошенко програє у всіх областях, крім Вінницької та Рівненської. Букмекери оцінюють шанси президента в цих регіонах коефіцієнтами 1,65 і 1,87.

Букмекери переглянули шанси кандидатів на виборах президента України

Букмекери: скільки голосів отримають Порошенко та Зеленський в другому турі виборів президента?

Букмекери змінили фаворита президентських виборів в Україні

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт