Букмекери по-різному відреагували на заборону в’їзду в Україну російської співачки

Рейтинг Букмекерів

9 травня в Києві стартує 62-й пісенний конкурс «Євробачення-2017». Напередодні стало відомо, що учасниці від Росії Юлії Самойловій був заборонений в’їзд в Україну. Букмекерські компанії по-різному відреагували на цю подію.

Букмекери по-різному відреагували на заборону в’їзду в Україну російської співачки

Після оголошення про заборону в’їзду Самойловій букмекерська компанія «Ліга Ставок» перестала приймати ставки на Росію як переможця конкурсу. Додамо, що раніше компанія оцінювала шанси пісні «Flame is burning» коефіцієнтом 7,0.

Букмекерська компанія William Hill не змінила свої котирування і, як раніше, оцінює перспективи Росії на «Євробаченні-2017» коефіцієнтом 21,0.

Букмекерська компанія Paddy Power підвищила коефіцієнт на перемогу Росії. Тепер він становить 17,0. Раніше коефіцієнт на перемогу російського конкурсанта становив 11,0.

Нагадаємо, Служба безпеки України (СБУ) заборонила в’їзд на територію країни Юлії Самойловій терміном на три роки. Рішення прийнято на підставі отриманих даних про порушення нею законодавства України. Раніше у відомстві повідомляли, що Самойлова виступала з концертом в Криму і в’їжджала туди без узгодження з Києвом, що українська сторона розцінила, як порушення законодавства в частині перетину державного кордону.

Європейський мовний союз (EBU) підкреслив, що поважає закони України, але, тим не менш, виступив із заявою, що сподівається на вирішення цього питання.

Зазначимо, що фаворитом конкурсу з оцінки букмекерів, як і раніше, є Італія, від якої виступить Франческо Габбаной з композицією «Occidentali’s Karma».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1
  • РФ – єдина із країн-учасниць, яка не проводила національний відбір для вибору кандидата на Євробачення. На мою думку, вже за це явище так зване “ЄБУ” (Європейський мовний союз) повинно було зацікавитися вибором Самойлової для поїздки в Київ. Одним словом – провокація.

Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?