Букмекери підвищили шанси Великобританії на вихід з ЄС після заяви мера Лондона

Рейтинг Букмекерів

У протистоянні прихильників і супротивників «брексіта» – виходу Великобританії зі складу ЄС – намічається переломний момент. Мер Лондона Борис Джонсон заявив про свою відкриту підтримку даного виходу. Букмекери відреагували моментально.

Борис Джонсон не збирається відмовлятися від своїх слів

Борис Джонсон не збирається відмовлятися від своїх слів

«Я буду голосувати за вихід, тому що я хочу отримати вигіднішу угоду для британців, щоб зберегти гроші і повернути контроль», – заявив 51-річний політик. Букмекери вважають, що така заява може стати вирішальною при виборі для мільйонів громадян Великобританії, а тому знизили коефіцієнт на перемогу прихильників «брексіта» з 3,4 до 3,0, інформує Reuters.

Крім цього, Борис Джонсон лідирує серед букмекерів і в гонці за лідерство в Консервативній партії Великобританії, якщо нинішній лідер і прем’єр-міністр країни Девід Камерон вирішить її покинути.

За вихід Великобританії зі складу ЄС вже виступили шість членів кабінету міністрів країни. Референдум призначено на 23-те червня 2016-го року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?