Букмекери: перемога Трампа на виборах президента США стане найгіршим політичних результатом для індустрії

Рейтинг Букмекерів

Республіканська партія на національному з’їзді в Клівленді, штат Огайо, офіційно висунула мільярдера Дональда Трампа кандидатом в президенти США. Букмекери розповіли про безпрецедентний інтерес до Трампа з боку гравців на ставках і заявили, що, якщо він переможе на виборах, це стане найгіршим політичним результатом для індустрії беттингу в історії.

1

Клієнти букмекерів активно ставлять на перемогу Трампа на виборах президента США

Представник ірландської букмекерської контори Paddy Power Філім Мак Йомер заявив, що кількість і сума ставок на Дональда Трампа на ринку переможця на виборах президента США значно зросли, і це змусило букмекера знизити коефіцієнт на цього кандидата, пише MarketWatch.

«У нас ніколи не було більш популярного серед гравців кандидата в президенти, і якщо він переможе, це стане найгіршим політичним результатом для букмекерської індустрії в історії», – поділився представник Paddy Power своїми очікуваннями, додавши, що на президентство мільярдера букмекер з початку року прийняв в тому числі п’ятизначні суми.

У квітні шанси Трампа на перемогу в президентських перегонах, згідно з котируваннями букмекера, були рівні 23%, перед національним з’їздом республіканської партії в липні – 33% (коефіцієнт 3,0), а після затвердження кандидатури Трампа від республіканців – 35% (коефіцієнт знизився до 2,87).

Станом на ранок 21 липня коефіцієнт на перемогу Трампа на виборах у Paddy Power знову виріс – до 3,1. Імовірність перемоги Хілларі Клінтон, основного претендента на президентське крісло, оцінюється коефіцієнтом 1,4.

William Hill також зафіксував зростання ставок на Трампа, що змусило букмекера знизити коефіцієнт на президентство медіамагната – до 2,75. Як нагадує MarketWatch, коли Трамп тільки виставив свою кандидатуру, букмекер оцінив його шанси в 151,0. Перемогу Клінтон на виборах William Hill оцінює в 1,44.

Як розповів прес-секретар William Hill Джо Крілі, обсяг ставок на вибори президента США в 2016 році вже виявився на 300% вище, ніж на президентські вибори в 2012 році. Однак це частково пояснюється тим, що кандидатури Хілларі Клінтон і Дональда Трампа широко висвітлюються в ЗМІ.

Поки Трамп набирає очки серед громадян США, популярність Клінтон падає. Згідно з даними опитування, проведеного Strategas Research Partners, за Клінтон проголосували 43,8% респондентів, Трамп отримав 41,1%. При цьому ще 27 червня в користь Клінтон було віддано 46,4% голосів, за Трампа – 39,6%.

Як відзначили аналітики, протистояння Клінтон – Трамп все більше нагадує Brexit, коли, згідно з попередніми опитуваннями (і оцінками букмекерів), нехай з невеликим, але все-таки перевагою перемагав варіант збереження Великобританією членства в ЄС. Але, як відомо, на референдумі більшість британських підданих проголосувало за вихід країни з Європейського союзу.

Як зазначив Мак Йомер з Paddy Power, несподівані результати референдуму в Британії можуть бути однією з причин того, що гравці активно ставлять на Трампа на ринку президентських виборів в США.

Нагадаємо, вибори президента країни відбудуться 8 листопада 2016 року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?