Букмекери переглянули шанси кандидатів на виборах президента України

Рейтинг Букмекерів

21 квітня відбудеться другий тур президентських виборів в Україні. Володимир Зеленський все ще залишається фаворитом, проте розрив між кандидатами скоротився.

Букмекеры пересмотрели шансы кандидатов на выборах в Украине

Букмекеры пересмотрели шансы кандидатов на выборах в Украине

БК Parimatch дає на перемогу шоумена коефіцієнт 1,45 (ймовірність події – 67%). Поставити на переобрання чинного президента можна за 2,90 (33%). Для порівняння, минулого тижня ці коефіцієнти становили 1,35 (70%) для Зеленського і 3,1 (30%) для Порошенка.

Гравці активно роблять ставки на загальний відсоток набраних голосів і підтримку кандидатів в регіонах. Букмекери оцінюють шанси Володимира Зеленського набрати більше 58,5% голосів коефіцієнтом 1,80 (52%). На результат «набере менше 58,5%» можна поставити за 1,95 (48%).

Тим не менше букмекери позитивно оцінюють ймовірність перемоги Порошенка в деяких регіонах, а саме у Вінницькій (1,68), Рівненській (1,87) і Тернопільській (1,10) областях.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський переміг в першому турі виборів: коміку вдалося набрати 30,24%, обігнавши чинного президента Петра Порошенка і главу партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт