Букмекери оцінили вище шанси Португалії на «Євробаченні-2017» після першого півфіналу

Рейтинг Букмекерів

У Києві стартував 62-й конкурс пісні «Євробачення». У першому півфіналі на сцену Міжнародного виставкового центру вийшли учасники з 18 країн. Десять з них пройшли у фінал змагання.

Букмекери оцінили вище шанси Португалії на «Євробаченні-2017» після першого півфіналу

У фінал конкурсу пройшли виконавці з Молдови, Азербайджану, Греції, Швеції, Португалії, Польщі, Вірменії, Австралії, з Кіпру та з Бельгії. За бортом головної події залишилися представники Албанії, Чехії, Фінляндії, Грузії, Ісландії, Латвії, Чорногорії і Словенії.

Після першого півфіналу букмекери різко знизили коефіцієнти на перемогу учасника з Португалії Сальвадора Собрала. Якщо перед півфіналом зробити ставку на успіх португальця можна було з коефіцієнтом близько 9,0, то зараз БК Parimatch пропонує коефіцієнт 3,0, а букмекерська компанія William Hill – 2,87.

Зазначимо, що заради Собрала організатори пішли на порушення правил – за станом здоров’я йому дозволили не брати участь в репетиціях і прес-конференціях і приїхати до Києва пізніше інших учасників.

Не змінилася оцінка букмекерів за шансами бельгійської співачки Бланш. Якщо в БК William Hill можна поставити на її перемогу з коефіцієнтом 17,0, то в Parimatch перспективи бельгійки оцінили менш радо – коефіцієнтом 26,0. Не вважають в William Hill і Parimatch високими і шанси австралійця Айза Файрбрейса (51,0). За 51,0 можна зробити ставку і на перемогу в конкурсі Азербайджану (БК Parimatch – 34,0).

А ось виступ вірменської співачки Арцвік з композицією «Fly with me» змусило експертів оцінити вище шанси на перемогу цієї країни. БК Parimatch пропонує коефіцієнт 13,0, а БК William Hill – 17,0.

Цікаво, що знизилися шанси на перемогу шведа Робіна Бенгтссона, який перед півфіналом вважався одним з фаворитів конкурсу. У БК Parimatch і William Hill можна зробити ставку на його перемогу з коефіцієнтами 13,0 і 17,0 відповідно.

Решта конкурсантів, які пройшли у фінал, за оцінкою аналітиків, не мають високих шансів на успіх. БК Parimatch оцінює ймовірність перемоги Греції коефіцієнтом 51,0, Молдови – 41,0, Польщі – 101,0, а Кіпру – коефіцієнтом 151,0.

Не пройшов до фіналу співак з Чорногорії Славко Калезич, на якого досить активно ставили клієнти БК.

У другому півфіналі 11 травня буде виступати 18 країн – Македонія, Мальта, Нідерланди, Сербія, Данія, Румунія, Угорщина, Австрія, Ірландія, Швейцарія, Естонія, Ізраїль, Болгарія, Сан-Марино, Литва, Хорватія, Норвегія і Білорусь.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?