Букмекери оцінили вище шанси Еллардайса стати тренером збірної Англії

Рейтинг Букмекерів

Футбольна асоціація Англії може визначитися з новим наставником національної збірної вже на цьому тижні, повідомляє Sky Sports. Головним фаворитом на вакантну посаду, згідно з котируваннями букмекерської контори William Hill, вважається Сем Еллардайс, який зараз працює в «Сандерленді».

2

Поставити на те, що Еллардайс очолить збірну Англії, можна за 1,1

За даними Sky Sports, керівники асоціації продовжують переговори з кандидатами і тепер провели бесіду з головним тренером «Сандерленда» Семом Еллардайсом.

БК William Hill різко знизила коефіцієнт на те, що саме цей фахівець очолить національну збірну, – до 1,1. При цьому ще в кінці червня шанси Еллардайса змінити Роя Ходжсона дорівнювали 17,0.

Другим по шансах вважається головний тренер збірної США Юрген Клінсманн, проте коефіцієнт на його перехід на посаду наставника англійців помітно вищий – 11,0.

Третій за шансами – наставник клубу «Борнмут» (він же виводив цю команду в прем’єр-лігу) Едді Хау: поставити на нього можна за 21,0.

Зазначимо, що в кінці червня основним кандидатом на посаду головного тренера збірної Англії, яку залишив Рой Ходжсон після провалу на Євро-2016, вважався Гарет Саутгейт: поставити на нього можна було за 2,5. Потім, після того, як він заявив про бажання відмовитися від пропозиції тренувати національну команду, коефіцієнт підвищився до 6,0. Зараз же ймовірність того, що Саутгейт візьметься за збірну, зовсім примарна (51,0).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?