Букмекери оцінили шанси Ярмоленка перейти в «Ліверпуль»

Рейтинг Букмекерів

Український вінгер Андрій Ярмоленко, який грає за «Динамо» Київ, давно опиняється в центрі трансферних чуток. Літо поточного року не виняток. Останнім часом часто з’являються повідомлення про інтерес до футболіста з боку англійських клубів, зокрема «Ліверпуля». Букмекери оцінили шанси Ярмоленка змінити команду в це трансферне вікно.

Поставити на перехід Ярмоленка в «Ліверпуль» можна за 3.0

Поставити на перехід Ярмоленка в «Ліверпуль» можна за 3.0

Відповідно до котирувань БК BetVictor, ймовірність переходу Ярмоленка в «Ліверпуль» оцінюється коефіцієнтом 3.0. Про інтерес мерсисайдців до українця повідомлялося ще навесні, але зараз, після того, як стало відомо про намір «Ліверпуля» продати Джордана Айба в «Борнмут», вакантне місце на фланзі може звільнитися саме для Ярмоленка.

Однак, судячи з коефіцієнтів букмекера, ліверпульський клуб не вважається одноосібним фаворитом в боротьбі за 26-річного футболіста. Шанси чемпіона минулого сезону, «Лестера», підписати Ярмоленка також рівні 3.0.

На третьому місці – ще один клуб з Ліверпуля, «Евертон», інтерес якого до Ярмоленка був предметним. Поставити на те, що футболіст перейде в стан «Ірисок», можна за 5.0. Імовірність переходу українця в «Челсі» оцінюється коефіцієнтом 13.0.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?